Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postup SK Pavlov do OP a rozjezd týmu B

Vážení příznivci SK Pavlov.Mohu Vám skutečně potvrdit, že následující fotbalovou sezónu bude náš fotbalový tým hrát Okresní přebor Jihlavska i když nepostoupil z prvního místa III. třídy sk. C. Pro nadcházející fotbalovou sezónu 2009-2010 nepřihlásil svůj tým do Okresního přeboru celek Dobronín "B" i když skončil na nesestupovém desátém místě.
OFS JIhlava tak nabídl postup mimo pořádí za čásku 5000,kč týmům z druhých míst III. třídy.Nejprve byl osloven celek Větrného Jeníkova,který tuto nabídku odmítl.Poté byl osloven celek Střížova,který také tuto nabídku odmítl.Následně byl tento postup nabídnut našemu týmu.
Ve čtvrtek 25.6.2009 v 18:00 hodin proběhla na hřišti v Pavlově schůze výkonného výboru SK Pavlov a hráčů .Na této schůzi byla přednesena sekretářem Pavlem Noskem tato nabídka .Po rozsáhlé diskuzi byla tato nabídka schválena většinou přítomných hráčů a členů výkonného výboru.
Takže se naši fanoušci mohou začít těšit na utkání našeho týmu v okresním přeboru.Nebude to, ale jednoduché.Stávající kádr se musí vhodně doplnit,aby náš tým byl vyrovnaným soupeřem ostatním týmům v okresním přeboru.Dále také musí výkonný výbor najít nového trenéra,protože Michal Pokorný s trénováním skončil kvůli pracovním povinnostem.
Mohu také dále našim fanouškům oznámit,že ještě před postupem mimo pořadí týmu "A" do okresního přeboru byl pro nadcházející sezónu 2009-2010 přihlášen do III. třídy náš "B" tým.Tento tým měl původně být pro bývalé fotbalisty SK Pavlov a hráče kteří nehrají v "A" týmu.Po postupu "A" týmu do okresního přeboru se ale jeho úloha změní a bude sloužit jako rezerva "A" .
Nečeká nás tedy v nadcházející sezóně nic jednoduchého.Ve čtvrtek 9.7.2009 v 16:00 hodin proběhne na OFS Jihlava rozslosování fotbalové sezóny 2009-2010.A tak se dozvíme první soupeře pro "A" a "B" tým.
Věřím,že oba dva týmy přijdou naši fanoušci při domácích a venkovních zápasech podpořit.
V případě,že budu znát nové informace o týmu "A" i "B" rád se s vámi o ně podělím a budu vás o všem novém informovat na těchto našich stránkách.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť. Zdeněk Nechvátal

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář