Jdi na obsah Jdi na menu
 


Začátek jarní části sezony 2009-10

V sobotu 3.4.2010 konečně začne jarní část fotbalové sezóny ročníku 2009/2010 pro náš mužský „A“ tým, který se představí v Jihlavě Na Stoupách, kde se utká v 15:30 hodin s týmem Vysočina „C“  Jihlava. Mužský tým „B“ začíná o týden později, kdy se dne 11.4.2010 v 15:30 hodin utká na stejném hřišti s týmem TJ Roma. Původně oba týmy měli sezónu začít dříve, ale kvůli klimatickým podmínkám a  stavu hřišť byla předchozí kola odložena na jiný termín - viz. rozpis .
Podzimní část sezóny 2009/2010 pro oba naše mužské týmy neskončila dobře. Mužský „A“ tým se umístnil na posledním místě v okresním přeboru a  „B“ tým na předposledním místě v III. třídě sk.B. Není tedy důvod k žádným oslavám. Příčiny těchto výsledků lze hledat ve výkonnosti a věku  hráčů, tréninku, kvalitě hráčů, ale také zraněním, které zejména postihla mužský „A“ tým. V podzimní části došlo k vážným zraněním opor „A“ týmu  hráčů Radima Nechvátala a Jakuba Peleje. A kvůli těmto zraněním a pracovní vytíženosti některých hráčů museli za „A“ tým nastupovat pravidelně hráči „B“ týmu a „B“ tým následně hrál s torzem hráčů.
Před jarní sezonou se řešilo posílení „A“ týmu některými hráči z jiných oddílu, aby se udělalo maximum pro záchranu „A“ týmu v okresním přeboru.
Jednalo se s hráči týmu Sokol Bedřichov Tomášem Greplem a Tomášem Pokorným, kteří již s naším týmem na podzim roku 2009 trénovali a chtěli do  našeho klubu přestoupit. Vedení SK Pavlov se rozhodlo tyto hráče získat na přestup i když částky za tyto přestupy nebyly malé, jednalo se o  desetisíce korun. Nakonec se tyto přestupy neuskutečnily, oba hráči využili lepší nabídky a bez vědomí SK Pavlov přestoupili do klubu Sokol  Stonařov. Přejme jim hodně fotbalových úspěchů. Na druhou stranu se ušetřené peníze investují do provozu hřiště a potřeby hráčů SK Pavlov,  kteří chtějí hrát za klub SK Pavlov.
V únoru 2010 proběhla schůze všech hráčů SK Pavlov na které se dohodlo, že se „A“ tým pokusí o záchranu s vlastními odchovanci a hráči, kterým  bije srdce za SK Pavlov. Trenérem „A“ týmu na této schůzi byl zvolen Radim Nechvátal, který kvůli zranění zřejmě vynechá celou jarní část sezóny. Kvůli nedostatku hráčů byli z hostování z klubu Sokol Stonařov stáhnuti dorostenci Michal Petráš, Filip Němeček a Ondřej Vybíral, kteří  posílí „B“ tým a následně někteří současní hráči „B“ týmu budou hrát v jarní části sezóny za „A“ tým. Dále došlo v našem klub SK Pavlov k hráčským změnám, tým opustili hráči Jan Pospíchal, který přestoupil do Dobronína a z rodinných důvodů neprodloužil hostování Michal Semančik a vrátil
se zpět do Telče.
Z tohoto je patrné, že pro jarní část sezóny 2009/2010 nedošlo k posílení kádru „A“ týmu a nebude to se záchranou vůbec jednoduché.Můžu,  alespoň fanoušky SK Pavlov potěšit tím že, oba dva týmy jarní část určitě dohrají , budou na hřišti bojovat a snažit se uhrát co nejlepší výsledky.
Pokud se záchrana „A“ týmu v okresním přeboru nepodaří, svět se nezboří. Důležité pro jarní část fotbalové sezóny bude zapracovat mladé hráče do obou týmů, aby se v příští sezóně kádr „A“ týmu konsolidoval a předváděl fotbal na který byli naši fanoušci zvyklí v minulých sezónách.
Sportu zdar a fotbalu zvlášť.

Zdeněk Nechvátal

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Houly - provozní věci

Jo tyto věci jsou nakoupené. Možná by to chtělo koupit ještě nějaké nové míče.

Správec - provozní věci jsou

Všechno co je potřeba k provozu a hře samotné tedy VNITŘNÍ VYBAVENÍ KABIN a spotřební materiál jako míče, sítě, praporky atd.

Houly - provozní věci

Nevím co si představuješ pod provozními věcmi? Tak nemohu na toto odpovědět

Správec - Plasma nebo plot

Mně by se líbil místo plazmy projektor a plátno,ale plot je potřebnější .Našli by se myslím i další místa pro investice v areálu(sezení ke grilování,zastřešení míst pro diváky,ozvučení areálu atd.)Tohle vše je už pouze pro pohodlí a zábavu členů a fanoušků.Provozní věci už jsou snad vyřešené,nebo se mýlím?

Houly - úspora

Mě by se taky líbila televize na hřišti. Nejprve je, ale třeba za ušetřené peníze vybudovat plot u střídaček, aby jsme nemuseli běhat do močálu pro míče.

plazma - napad

to by nebyl vubec špatnej napad

Mihal - Úspora

Zdeňku, uspořené peníze za přestupy by SK Pavlov mohl investovat do plazmové TV, kde bysme u energetických nápojů sbírali inspiraci z fotbalové Ligy mistrů.