Jdi na obsah Jdi na menu
 


Začínáme!Neděle 12.4.2009!

Tak už je to tady Vážení příznivci kulatého nesmyslu. Konečně jsme se dočkali začátku jarní fotbalové sezóny ročníku 2008/2009. V neděli dne 12.4.2009 v 10:15 hodin to vypukne. Náš mužský tým SK Pavlov začíná jarní sezonu utkáním na hřišti v Kněžicích, kde se utká s místním "B" týmem.
Náš tým je po podzimní části sezóny 2008/2009 na prvním místě a určitě nepojede do Kněžic prohrát. Přes zimu se nám podařilo udržet podzimní kádr pohromadě. Podařilo se nám prodloužit hostování gólmana Michala Semančika a na přestup jsme získali ze Slavoje Polná za částku 5000,-kč Honzu Pospíchala.
Dále jsme tým pro jarní část tým posílili o dva hráče a to o gólmana Vojtu Šafránka, kterého jsme stáhli z hostování z dorostu Sokol Stonařov. A na poslední chvíli jsme doladili návrat našeho kmenového hráče útočníka Honzy Nechvátala, který hrál v podzimní části za klub FSC Stará Říše. Bohužel se nám , ale nepodařilo posílit obranu o dalšího kvalitního hráče, tak jak si přál trenér. Přesto věřím, že máme kvalitní tým a postup do okresního přeboru nám neunikne.
Doufám , že naši fanoušci přijedou v hojném počtu podpořit náš tým do Kněžic a odvezem si odtud 3 body.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť.
                                                                      Zdeněk Nechvátal

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář